Nieruchomości Zakopane

Firma Bachleda-Curuś Nieruchomości-Inwestycje s.c. oferuje sprzedaż, kupno i wynajem w Zakopanem i okolicy, w Polsce oraz za granicą (USA, Niemcy), obrót nieruchomościami. Proponujemy domy, działki, lokale użytkowe, mieszkania, hotele, pensjonaty, wille, dwory, pałace, apartamenty, gospodarstwa rolne, parcele, budynki, obiekty, ośrodki wypoczynkowe.

Bachleda-Curuś Nieruchomości-Inwestycje

Profesjonalnie, Solidnie, Skutecznie, Natychmiast - Zakopane i okolice
   
Siedlisko STASZELÓWKA


 BACHLEDA - CURUŚ & WYSZYŃSKI Nieruchomości - Inwestycje - Doradztwo , to firma, która prowadzi działalność w zakresie obrotu nieruchomościami - transakcje zakupu, sprzedaży, najmu oraz wynajmu, nieruchomości lokalowych, budynkowych i gruntowych. Nasza oferta obejmuje mieszkania, domy, działki, nieruchomości komercyjne, rekreacyjne i rolne. Chcąc jak najdokładniej wpisać się w oczekiwania naszych klientów stale dokonujemy analizy i zbieramy oferty z rynku pierwotnego i wtórnego.

Szerokim polem naszej działalności jest rynek nieruchomości komercyjnych. Dotyczy to m.in. hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, magazynów, działek przeznaczonych pod taką zabudowę, ale przede wszystkim powierzchni handlowych.

Oferujemy Państwu lokale użytkowe w samym centrum Zakopanego: ul. Krupówki, Pasaż Handlowym (łączącym ul. Krupówki z Al. 3-go Maja), jak również w wyjątkowo atrakcyjnych miejscach naszego miasta. Posiadamy bazę firm zainteresowanych wejściem na zakopiański rynek. Dzięki dokładnej analizie poszukiwanych przez nich powierzchni handlowych ze względu na profilu ich działalności, okres najmu, a także w oparciu o wytyczne właścicieli lokali - potencjalnego najemcę na zgłoszony nam lokal jesteśmy w stanie wskazać już w kilka godzin.

Osobą odpowiedzialną za działalność firmy jest jej współwłaściciel, mgr prawa Wojciech Kazimierz Wyszyński, dyplomowany doradca rynku nieruchomości, posiadający licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 5933.

Chcesz natychmiast sprzedać, kupić lub wynająć? - przyjdź do nas.

Interesuje nas każdy rodzaj nieruchomości, ważny jest dla nas każdy klient.

W trosce o Państwa cenny czas oraz dzięki naszemu doświadczeniu realizujemy transakcje nawet w kilkadziesiąt godzin.

Posiadasz nieruchomość bądź kapitał i jesteś zainteresowany inwestowaniem? Przyjdź do nas.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości kompleksową obsługę dzięki współpracy z czołowymi w branży:
Kancelariami adwokackimi i notarialnymi
Rzeczoznawcami majątkowymi
Architektami, Developerami, Geodetami
Biurami nieruchomości w kraju i zagranicą

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ NIERUCHOMOŚCI NA SŁOWACJI !!!

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby mieszczącej się na II piętrze w kamienicy przy ul. Krupówki 29 (nad wejściem do Pasażu Handlowego).
Strona główna  |  O Firmie  |  Kontakt  |  Domy  |  Działki  |  Mieszkania  |  Lokale użytkowe
Hotele, Pensjonaty  |  Ośrodki rekreacyjne  |  Wyszukaj ofertę  |  Dodaj swoją ofertę